Tworzywa sztuczne, plecaki, torby – oferta


Tworzywa sztuczne

Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam stworzenie oferty przydatnych w gospodarstwie domowym artykułów z tworzyw sztucznych.

Doniczki

Do celów domowych i ogrodniczych proponujemy naszym klientom atrakcyjne doniczki do storczyków oraz innych kwiatów. Doniczki wykonane są z tworzywa sztucznego w wykończeniu matowym lub z połyskiem w wielu interesujących kolorach i rozmiarach. Jako producent doniczek gwarantujemy ich trwałość i odporność na zarysowania.

Lejki

Lejki plastikowe to drobny sprzęt kuchenny oddające często nieocenione usługi. Produkujemy lejki do butelek oraz bardzo praktyczne w przygotowaniu przetworów lejki do słoików. Wykonane są z polipropylenu i wysokiej jakości koncentratu barwiącego. Występują w wielu kolorach i rozmiarach. Wszystkie artykuły gospodarstwa domowego posiadają atest PZH.

Sitka

Jesteśmy producentem sitek do użytku domowego. Sitka plastikowe doskonale nadają się do odcedzania i przesiewania. Posiadają siatkę o drobnych oczkach. Dostępne są w wielu kolorach jako sitka pojedyncze i kompletach.

Płaszcze przeciwdeszczowe

Specjalizujemy się w produkcji praktycznych wyrobów z folii takich jak fartuchy jednorazowe dla przemysłu i gastronomii, peleryny przeciwdeszczowe dla dorosłych i dla dzieci oraz kapturki przeciwdeszczowe.

Naszą ofertę uzupełniają takie produkty jak korek wlewu paliwa czy podpórki do kartonów na pizzę. Jesteśmy również producentem pudełek plastikowych z nakrętkami, szczelnych, bardzo praktycznych w wielu rozmiarach.

Wyroby kaletnicze

Widząc rosnące zapotrzebowanie przygotowaliśmy bogatą ofertę na wyroby kaletnicze. Nasza spółdzielnia od dziesięcioleci specjalizuje się w tego typu produkcji, stąd możemy zaproponować Państwu wiele atrakcyjnych modeli plecaków szkolnych, toreb na laptopa, toreb męskich i specjalnie zaprojektowanych plecaków do samolotu. Jako producent plecaków szkolnych i toreb na laptopy gwarantujemy ich wysoką jakość oraz potwierdzoną praktyką wytrzymałość. Nowoczesne wzornictwo i atrakcyjna kolorystyka sprawią, że każdy użytkownik znajdzie w naszej ofercie odpowiadający jego gustom produkt. Wśród innych wyrobów znajdują się także saszetki, paszportówki, torby biurowe i portmonetki.

Współpraca

Podejmujemy współpracę z agencjami reklamowymi lub klientami chcącymi bezpośrednio zamówić u nas produkcję gadżetów reklamowych.

Wynajem nieruchomości – Sopot

Dysponujemy przestrzenią magazynową na wynajem. Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu.