Wyroby z plastiku – o nasSpółdzielnia Inwalidów „Współpraca” jest firma patrzącą w przyszłość, wciąż dynamicznie się rozwijającą i konsekwentnie poszerzającą asortyment swoich produktów. Nasze doświadczenie w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych oraz usług w zakresie szycia sięgają początków spółdzielni, czyli 1965 roku. Od tego momentu wciąż ulepszamy i unowocześniamy produkowane wyroby.

Jesteśmy zakładem pracy chronionej. Naszą misją jest aktywna pomoc osobom niepełnosprawnym. Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka w związku z tym na nas ciąży. Zatrudnianym pracownikom staramy się stwarzać bezpieczne i wygodne stanowiska pracy. Nie zapominamy o umożliwianiu zatrudnionym w spółdzielni osobom efektywnej rehabilitacji i pomocy.

Postanowiliśmy rozwijać te dziedziny produkcji, które istniały w naszej spółdzielni od początku. Stąd jako producent z tworzyw sztucznych artykułów gospodarstwa domowego, przydatnych w ogrodnictwie doniczek plastikowych oraz wyrobów kaletniczych jesteśmy zauważalni na rynku zarówno lokalnym jak i krajowym.

Z ponad 50-letnim doświadczeniem na rynku możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości produkty tworzone z pasją i zaangażowaniem, kierując się mottem „Wysoka jakość w przystępnej cenie”. Wszystkie wzory produktów tworzone są od początku przez naszych projektantów, a doświadczeni technolodzy przygotowuję je do wdrożenia. Wysoka jakość materiałów, z których tworzymy nasze produkty gwarantuje im doskonałą trwałość i wygodę w użytkowaniu. Nasze wyroby są odporne na uderzenia i zarysowania.

Wszyscy mamy ulubione kolory, które podkreślają naszą osobowość i styl. W naszej bogatej ofercie kolorystycznej, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo, co roku wzbogacamy naszą ofertę o nowe odcienie, pozostając na bieżąco z aktualnymi trendami w kolorystyce.

Wszystkie nasze wyroby mające kontakt z żywnością posiadają wymagane atesty PZH.